تعویض علائم و تابلوهای ایمنی قدیمی-2-min

طرح تعویض علائم و تابلوهای ایمنی قدیمی

شرکت ابزار دقیق زنگان با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه طراحی، چاپ و تولید علائم ایمنی قصد دارد در راستای کاهش هزینه های کارخانه ها و شرکت ها، تابلوها و علائم قدیمی را دریافت نموده، بازسازی نماید و تابلوها را درست مثل روز اول به شما تقدیم نماید. پس از دریافت تابلوهای قدیمی شما، اصلاحات لازم توسط دستگاه های مخصوص، بر روی ورقه فلزی یا PVC  انجام می پذیرد.

در مرحله بعد، در صورت تمایل، همان متن و تصویر قبلی تابلو چاپ شده و مجددا بر روی ورقه موجود پرس می گردد و به شرکت محترم شما تحویل می گردد؛ شما حتی می توانید بر حسب نیاز، تصویر و متن دیگری را انتخاب نمایید و این علائم را جایگزین تابلوهای پیشین نمایید. نکته دیگر اینکه شما می توانید همزمان با به روز رسانی طرح های قدیمی، متن تابلوها را به صورت دوزبانه درخواست نمایید. با این کار، هزینه ای که می پردازید بسیار پایین تر از تهیه مجدد تابلو خواهد بود که در شرایط موجود بهترین گزینه برای کاهش هزینه ها می باشد.

نمونه تابلو های ایمنی اسقاطی

 

 

۵ دلیلی که بهتر است تابلوهای قدیمی خود را تعویض نمایید:

  1. هر چند ممکن است به چشم نیاید، اما تابلوهای قدیمی و خاک خورده باعث می شوند تجربیات شما تحت الشعاع قرار گیرد و کارخانه یا شرکت شما کهنه، قدیمی و پرسنل شما خسته به نظر بیاید.
  2. بادهای شدید و باران مسلما آسیب هایی به علائم شما وارد می کنند. این امر نه تنها باعث می شود مجموعه شما بی نظم جلوه نماید بلکه باعث وقوع حوادث و اتفاقات ناگوار برای کارکنان مجموعه و بازدیدکنندگان محترم می گردد.
  3. تجارتی که سالیان سال ادامه دار بوده، قطعا قابل اعتمادترین نوع تجارت به شمار می رود. اگر شما شرکت نام آشنا و مشهوری در شهر یا حتی کشور خود هستید، مسلما تجارت موفقی دارید. شما می توانید با روش ساده ای همچون جایگزین کردن علائم جدید در مجموعه خود، بر این موفقیت صحه گذارید و در نتیجه شاهد موفقیت های آتی باشید.
  4. فضا و محیط کاری، بر روی تصورات مشتری تاثیر بسزایی دارد، در نتیجه علائم کهنه می توانند بر ذهنیت مشتری شما تاثیر منفی بگذارند.
  5. تابلوهای سر در کارخانه ها و شرکت ها نیز بسیار حائذ اهمیت هستند. تغییرات کوچک همچون تغییر برند، شماره تلفن و وبسایت می تواند باعث شود که شما چندین معامله را از دست بدهید.

وقت آن رسیده که تابلوهای قدیمی خود را تعویض نمایید و جلوه زیباتری برای مجموعه خود فراهم آورید. با شرکت ما تماس بگیرید و مشاوره رایگان کسب نمایید.